O nás

O nás

 

Riho International v Holandsku


 

Máme svoje korene


Firma RIHO CZ, a.s. vznikla v roku 1994 ako dcérska spoločnosť holandskej firmy RIHO INTERNATIONAL. Dobrá povesť o vysokej technickej úrovni českých výrobkov bola dôvodom k rozhodnutiu vedenia firmy vybudovať v malej obci pri Moravskom krase nový podnik výnimočných kvalít. V novom podniku RIHO vyrástol tím špecializovaných technikov, ktorí tvoria špičku vo svojom odbore.


 

Máme svoje ciele – poznáme naše poslanie


Ponúknuť službu tým zákazníkom, ktorí vedia, čo chcú a ktorí vedia, v čom je tajomstvo kvality kúpeľňových systémov.

 

Vážime si zákazníkov – ctíme hodnoty


RIHO by nebolo bez múdrych rozhodnutí našich zákazníkov. Múdrosť nie je len v znalostiach, ale tiež vo vzťahu k nášmu životnému prostrediu. S našimi zákazníkmi si ceníme hodnoty, ktoré v dnešnom globálnom svete nadobúdajú prioritu. Legendárny výrok, že nie sme takí bohatí, aby sme si mohli kupovať lacné veci, platí dnes rovnako ako pred sto rokmi, o to viac, keď premýšľame, čo bude so starou vecou, keď za veľa rokov doslúži.

 

RIHO je člen Hospodárskej komory Českej republiky

 

 O FIRMĚ RIHO


Brožura o firmě RIHO ke stažení


Kontakty :
RIHO CZ, a.s.
Suchý 37
68001 Boskovice
Czech Republic

Tel.: +420 516 468 222
E-mail: info@riho.cz

Nabídka výrobků a ceny se můžou aktuálně lišit.
Všetky imidžové fotografie, technické nákresy produktov a logá spoločnosti RIHO CZ, a.s. sú pod ochranou autorských práv. Tieto majetkové autorské práva spravuje spoločnosť RIHO CZ,a.s. a bez jej súhlasu nie je možné tieto autorské diela použiť, predovšetkým rozmnožovať a rozširovať.