O nás

Kvalita

Starostlivosť spracovania a prvotriedne materiály


Sú základnými kameňmi našich výrobkov a predpokladom ich maximálne dlhej životnosti. Veľa rokov ich spoľahlivej prevádzky vás o tom presvedčí. Či už ide o plastové a akrylátové prvky, ktoré sú úspešne certifikované najprísnejšími zdravotnými i technologickými normami, alebo hydromasážne jednotky či parné systémy našich sprchových kabín.
 

Záruka


Značka RIHO znamená spoľahlivosť. Preto je na výrobky RIHO poskytovaná záruka 10 rokov, ktorá sa vzťahuje na stálosť farieb a stálosť tvaru. Pre masážne vane platí záruka 2 roky, v prípade odbornej inštalácie a montáže certifikovaným pracovníkom sa záruka predlžuje na 4 roky.

  

Politika kvality


Výrobný podnik RIHO CZ, a.s., Suchý, je dcérskou spoločnosťou holandského holdingu RIHO International b.v., ktorého pôsobnosť je orientovaná na európske trhy. Hlavnou náplňou výrobného programu RIHO sú vysoko kvalitné anatomicky tvarované akrylátové vane, sprchové vaničky a masážne systémy RIHO. Ďaľej ponúkame svojim zákazníkom parné, masážne a sprchové kabíny, masážne a sprchové panely, sprchové a vaňové zásteny a kúpeľňový nábytok najvyššej kvalitatívnej úrovne. Priebežne zlepšujeme úžitkové vlastnosti, design, bezpečnosť a spoľahlivosť našich produktov, ktoré spĺňajú alebo prekračujú požiadavky zákazníkov a dohliadajúcich orgánov.

Našou víziou je rozvoj nášho výrobného systému, vrátane plnej integrácie holdingového systému riadenia. Realizujeme európske logistické a výrobné centrum. Naše marketingové aktivity sa prispôsobujú a približujú našim zákazníkom. Usilujeme o to, stať sa jedným z kľúčových dodávateľov európskych zákazníkov.

Našou politikou kvality je trvale zlepšovať systém riadenia akosti. Túto politiku uplatňujeme vo vzťahu ku všetkým zainteresovaným stranám. Aktívnu účasť zamestnancov vidíme v tomto systéme ako jednu zo základných podmienok úspechu.

Za vedenie spoločnosti
RNDR. Zdenek KrejčířKontakty :
RIHO CZ, a.s.
Suchý 37
68001 Boskovice
Czech Republic

Tel.: +420 516 468 222
E-mail: info@riho.cz

Nabídka výrobků a ceny se můžou aktuálně lišit.
Všetky imidžové fotografie, technické nákresy produktov a logá spoločnosti RIHO CZ, a.s. sú pod ochranou autorských práv. Tieto majetkové autorské práva spravuje spoločnosť RIHO CZ,a.s. a bez jej súhlasu nie je možné tieto autorské diela použiť, predovšetkým rozmnožovať a rozširovať.